Vilcacora sypaný čaj - v reči našich predkov čaj z mačacieho pazúra - Una de Gato

Vilcacora sypaný čaj 50 g - v reči našich predkov čaj z mačacieho pazúra - Una de Gato

Kód produktu: Vilcacora sypaný čaj - v reči našich predkov čaj z mačacieho paz
4,15€ Bez DPH: 3,46€

  • Dostupnosť: 2-3 Days

Rastlina rastie v dažďových pralesoch Južnej Ameriky(Peru) a jej liečivé účinky objavili už pred mnohými rokmi indiáni z kmeňa Ashanikov, ktorí v prírodnej medicíne užívajú nápoj z kôry tejto rastliny a dodnes ho považujú za posvätný. Liana sa vyskytuje iba v uvedenej oblasti Peru a rastie vo výške 250 - 1250 m nad morom. Dosahuje výšku 20 a viac metrov.  Prispieva k imunitnému systému a prisudzujú sa jej pozitívne účinky vďaka oxindolických alkaloidov. Slúži pre zdravie kĺbov, ktoré potvrdzujú výskumy a odborné literatúry.

Z dôvodu nariadenie EU nie je možné uvádzať podrobné účinky .   Viac informácií sa dočítate na internete 

Balenie: 50g

Zloženie: Uncaria Tomentosa  

Dávkovanie: 1 čajovú lyžičku čaju zalejeme s 0,2 l vriacej vody a necháme vylúhovať 15 – 20 minút. Čaj ostane na spodku šálky, netreba ho precediť. Pre dosiahnutie vyššieho účinku odporúčame prevariť v 0,5 l vody 1– 2 čajových lyžičiek čaju.Pije sa 3 až viackrát denne, môže sa prisladiť cukrom, medom alebo inými sladidlami.

Doposiaľ neboli zaznamenané žiadné vedľajšie účinky spôsobené preparátmi z Uncaria Tomentosa (Wild) D.C.

Užívanie prípravku sa neodporúča počas tehotenstva, po operáciách a deťom. Prípadný výskyt nežiadúcich účinkov alebo reakcií oznámte svojmu ošetrujúcemu lekárovi.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!